EXCON S.A. Marka Deweloperska EXPRES-KONKURENT

Spółka należy do grupy powiązanych kapitałowo i osobowo spółek zajmujących się inwestycjami mieszkaniowymi od 1999 roku. Wśród nich znajduje się firma Expres-Konkurent. Doświadczenie dewelopera wynika ze zrealizowanych w ramach grupy przedsięwzięć w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz inwestycji budowlanych biurowo-usługowych i usługowo-przemysłowych, w tym realizowanych na potrzeby własnej grupy. Rzetelność udokumentowana jest listą referencji obejmującą 77 inwestycji budowlanych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Expres-Konkurent, członek Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz zdobywcą licznych nagród.


Zapraszamy do odwiedzenia strony z ofertą sprzedażową LINK


illumina – ul. E. Jerzmanowskiego 37

Komfortowy i przyjazny dla środowiska budynek wielorodzinny z usługami w parterze, w którym znajduje się 145 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Wnętrza o powierzchni od 35 m do 117 m2, z których każde posiadać będzie własny ogród, bądź balkon. Dostępne są 164 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 52 komórki lokatorskie. 

Generalny wykonawca: EXPRES-KONKURENT Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

Inwestor: Excon S.A.

Powierzchnia użytkowa: 17758 m2

Video i fotogaleria budowy

Trybuny Ludów

Komfortowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się 10 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 36,16 do 74,95 m2, z których każdy posiada taras lub balkon. Na parterze budynku zlokalizowany będzie niewielki lokal usługowy oraz garaż dla samochodów.

Powierzchnia użytkowa: 499 m2

Generalny wykonawca: EXPRES-KONKURENT Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.
Inwestor: EXPRES-KONKURENT Spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

Video i fotogaleria budowy

Lubostroń Park

Inwestycja składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych B1 i B2 w których znajduje się 112 mieszkań, usytuowanych na wspólnym podziemnym garażu, w którym przewidziano miejsca parkingowe dla 119 samochodów osobowych oraz 45 komórek lokatorskich.

Powierzchnia użytkowa: 5000 m2

Wykonawca: EXPRES-KONKURENT Sp. z o.o. sp.k.

Inwestor: Excon S.A.

Video i fotogaleria budowy