EXCON S.A. Marka Deweloperska EXPRES-KONKURENT

Spółka należy do grupy powiązanych kapitałowo i osobowo spółek zajmujących się inwestycjami mieszkaniowymi od 1999 roku. Wśród nich znajduje się firma Expres-Konkurent. Doświadczenie dewelopera wynika ze zrealizowanych w ramach grupy przedsięwzięć w systemie generalnego wykonawstwa inwestycji dla deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych oraz inwestycji budowlanych biurowo-usługowych i usługowo-przemysłowych, w tym realizowanych na potrzeby własnej grupy. Rzetelność udokumentowana jest listą referencji obejmującą 77 inwestycji budowlanych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Expres-Konkurent, członek Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań, Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan oraz zdobywcą licznych nagród.

EFEKTEM PROWADZONYCH DZIAŁAŃ SPÓŁKI EXCON SA, JEST BUDOWA OSIEDLA „LUBOSTROŃ PARK” W SYSTEMIE DEWELOPERSKIM

Lubostroń Park to zespół dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowanych w południowej części osiedla Ruczaj w sąsiedztwie zielonych terenów miejskich. Komunikację i dojazd do budynków zapewniają ul. Kobierzyńska, Czerwone Maki i Lubostroń.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkola publiczne i prywatne, centrum handlowe oraz plac zabaw. Inwestycja składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych B1 i B2 usytuowanych na wspólnym podziemnym garażu, w którym przewidziano miejsca parkingowe dla 119 samochodów osobowych oraz 45 komórek lokatorskich. W budynku B1 usytuowanym w zachodniej części działki do dyspozycji jest 72 mieszkań, do których dostęp zapewniają dwa trzony komunikacyjne wyposażone w windy osobowe.

Jednoklatkowy budynek B2 zlokalizowany we wschodniej części działki składa się z 40 mieszkań, do których dostęp również ułatwia winda osobowa. W budynkach zróżnicowano podział mieszkań taki sposób, aby możliwe było wydzielenie 1-dno pokojowych kawalerek, mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Każde mieszkanie ma własny balkon, a mieszkania usytuowane na parterze wydzielony ogródek lokatorski. Łącznie w ramach inwestycji powstanie 112 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 5.000 m2.

Wszystkie mieszkania zostaną wykonane w standardzie deweloperskim i będą wyposażone w instalację elektryczną, wodną, kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej, domofon oraz okablowanie umożliwiające podłączenie Internetu. Dopełnieniem inwestycji będzie zagospodarowanie terenu przyległego do budynków w postaci ciągów komunikacyjnych, oświetlenia terenu, urządzenia terenów zielonych i wyposażenia w elementy małej architektury.

Więcej na Lubostroń Park