AUTOPREZENTACJA FIRMY

Osiedle KRK – ul.Stańczyka w Krakowie – Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami

Osiedle KRK – ul.Stańczyka w Krakowie – Montaż najwyższego żurawia w Krakowie – Wysokość uniesienia: 66 m; Długość wysięgnika: 45 m; Obciążenie maksymalne: 6000 kg. Do montażu żurawia był wykorzystany dźwig samojezdny o udźwigu 350t. Dwóch montażystów dźwigu samojezdnego, operator i czterech montażystów żurawia wieżowego uczestniczyło w montażu trwającym 15 roboczo-godzin. Uzbrajanie w bociana i balasty zajęło 12 roboczo-godzin.

OSIEDLE PRZY MOGILSKIEJ – Przedmiotem jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami oraz garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu. Budowa została podzielona na II etapy.

Budowa Hotelu przy ul.Grzegórzeckiej 10 w Krakowie. Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa istniejących oficyn wraz ze zmianą ich usługowego sposobu użytkowania z biurowego na hotelowy.

Solaris Park – Słoneczne marzenie; ul. Lema w Krakowie. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z dwoma segmentami nadziemnymi: A1 i A2 wraz z garażem podziemnym oraz usługami w parterze segmentu A1. Generalny wykonawca: EXPRES-KONKURENT; Inwestor:  SEMACO II Sp. z o.o  sp.k. 01,43 m²; Powierzchnia całkowita zabudowy: 12 924,81 m²

Przebudowa i modernizacja kamienicy przy ul. Dajwór w Krakowie.

Zasady zachowania BHP w firmie EXPRES-KONKURENT – to proces szkolenia pracowników budowlanych począwszy od Szkolenia Informacyjnego poprzez Okresową Identyfikację Zagrożeń, aż po Rozwiązania Systemowe stosowane przez firmę Expres-Konkurent. Film powstał w ramach współpracy firm BHP INVEST i EXPRES-KONKURENT.

Budowa budynków usługowo-produkcyjnych FARMINA Sp. z o.o. ul. Lipska 44 w Krakowie

Budowa budynku wielorodzinnego dla ECHO Ivestment przy ul. Rakowickiej 22J w Krakowie


MARKA DEWELOPERSKA

EXPRES-KONKURENT

Debiut Roku 2019 Inwestycja Deweloperska Lubostroń Park


Szkolenie z zakresu Bezpieczeństw i Higieny Pracy

Przebudowa budynku mieszkalnego na hotel przy ul. Madalińskiego 7 w Krakowie

Budowa Hali Produkcyjnej dla Grupy WOLLFF. Kraków / Balice