Rozwijamy się nieustannie. Podejmujemy nowe wyzwania i realizujemy coraz bardziej wymagające projekty.
Dynamikę, rozwój i zmiany chcemy również pokazać, publikując w przestrzeni publicznej nasze nowe logo.

Expres-Konkurent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to nowoczesna spółka o dużym potencjale technicznym i osobowym, która powstała, jako kontynuacja firmy Expres-Konkurent – Bogdan Hadała. 

Działamy na ryku budowlanym od 1999r i w ocenie klientów jesteśmy postrzegani jako wykonawca rzetelny, zorganizowany i terminowo wykonujący powierzone zadania. Nasze inwestycje realizujemy we współpracy ze sprawdzonymi, zaufanymi i uznanymi na rynku partnerami branżowymi oraz handlowymi. Działamy jako Generalny Wykonawca oraz Deweloper, kompleksowo realizujący inwestycje budowlane w zakresie robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych, sanitarnych i elektrycznych.


Expres-Konkurent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. to nowoczesna spółka o dużym potencjale technicznym i osobowym, która powstała, jako kontynuacja firmy Expres-Konkurent – Bogdan Hadała. Działamy na ryku budowlanym od 1999r i w ocenie klientów jesteśmy postrzegani jako wykonawca rzetelny, zorganizowany i terminowo wykonujący powierzone zadania. Więcej na naszej stronie …


Trybuny Ludów 27 to komfortowy 4-kondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajduje się 10 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 36,16 do 74,95 m2, z których każdy posiada taras lub balkon. 

Solaris Park – Słoneczne marzenie; ul. Lema w Krakowie. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z dwoma segmentami nadziemnymi: A1 i A2 wraz z garażem podziemnym oraz usługami w parterze segmentu A1. Generalny wykonawca: EXPRES-KONKURENT; Inwestor:  SEMACO II Sp. z o.o  sp.k. 01,43 m²; Powierzchnia całkowita zabudowy: 12 924,81 m²

Osiedle Grzegórzecka w Krakowie. Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową, garażem podziemnym, wewnętrznymi instalacjami

Budowa budynku mieszkalnego, wielorodzinnego z częścią usługową i garażem podziemnym, infrastrukturą techniczną, układem komunikacji wewnętrznej, parkingami zewnętrznymi.

Budowa Hotelu przy ul. Grzegórzeckiej 10 w Krakowie. Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa istniejących oficyn wraz ze zmianą ich usługowego sposobu użytkowania z biurowego na hotelowy, oraz przebudowa wraz ze zmianą usługowego sposobu użytkowania budynku frontowego z biurowego na hotelowy

Budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Tytusa Czyżewskiego w Krakowie

Kameralny Prokocim to budowa zespołu budynków wielorodzinnych przy ul. Facimiech w Krakowie. W ramach osiedla powstanie 71 mieszkań jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchniach użytkowych od 27 m2 do 85 m2.

Lubostroń Park to zespół dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowanych w południowej części osiedla Ruczaj w sąsiedztwie zielonych terenów miejskich. Inwestycja zrealizowana przez Dewelopera Excon S.A.

D8 Premium Residential

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią handlową i lokalami użytkowymi oraz garażem podziemnym.

Powierzchnia użytkowa: 1435,77 m2

Osiedle KRK – ul. Stańczyka w Krakowie. Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami

Osiedle KRK – ul.Stańczyka w Krakowie. Montaż najwyższego żurawia w Krakowie. Wysokość uniesienia: 66 m; Długość wysięgnika: 45 m; Obciążenie maksymalne: 6000 kg. Do montażu żurawia był wykorzystany dźwig samojezdny o udźwigu 350t. Dwóch montażystów dźwigu samojezdnego, operator i czterech montażystów żurawia wieżowego uczestniczyło w montażu trwającym 15 rg. Uzbrajanie w bociana i balasty zajęło 12 rg.

OSIEDLE PRZY MOGILSKIEJ – Przedmiotem jest budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami oraz garażami podziemnymi wraz z zagospodarowaniem terenu. Budowa została podzielona na II etapy.

OSIEDLE PRZY MOGILSKIEJ Montaż żurawia wieżowego

Budowa Hotelu przy ul.Grzegórzeckiej 10

Przebudowa i modernizacja kamienicy przy ul. Dajwór w Krakowie.

Zasady zachowania BHP w firmie EXPRES-KONKURENT – to proces szkolenia pracowników budowlanych począwszy od Szkolenia Informacyjnego poprzez Okresową Identyfikację Zagrożeń, aż po Rozwiązania Systemowe stosowane przez firmę Expres-Konkurent. Film powstał w ramach współpracy firm BHP INVEST i EXPRES-KONKURENT.

Zasady zachowania BHP w Expres-Konkurent

Budowa budynków usługowo-produkcyjnych FARMINA Sp. z o.o. ul. Lipska 44 w Krakowie

Budowa budynku wielorodzinnego dla ECHO Ivestment przy ul. Rakowickiej 22J w Krakowie

EXCON – Marka Deweloperska EXPRES-KONKURENT

Debiut Roku 2019 Inwestycja Deweloperska Lubostroń Park

Osiedle Lubostroń Park to zespół dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowanych w południowej części osiedla Ruczaj w sąsiedztwie zielonych terenów miejskich. Komunikację i dojazd do budynków zapewniają ul. Kobierzyńska, Czerwone Maki i Lubostroń.

Lubostroń Park

Szkolenie z zakresu Bezpieczeństw i Higieny Pracy

Przebudowa budynku mieszkalnego na hotel przy ul. Madalińskiego 7 w Krakowie

Budowa Hali Produkcyjnej dla Grupy WOLLFF. Kraków / Balice